Iwona Kornobis

StanowiskoDoświadczona menedżerka z 12-letnim stażem w branży IT

W obecnej roli koordynuje kompleksowe działania polskiego oddziału międzynarodowej firmy IT – Medius. Pełni również funkcję reprezentanta HR na poziomie zarówno lokalnym jak i globalnym, odpowiadając za całościowe zarządzanie zespołem i projektami.
Do jej kluczowych obowiązków należy budowanie i wspieranie społeczności managerskiej, tworzenie przyjaznych dla odbiorców procesów biznesowych, reprezentowanie HR na poziomie lokalnym i globalnym, zapewnienie satysfakcji i rozwoju zawodowego pracownikom oraz kreowanie pozytywnej atmosfery pracy.
Na tym stanowisku Iwona wykorzystuje swoje doświadczenie i umiejętności, aby zapewnić efektywne funkcjonowanie polskiego oddziału firmy Medius.
Iwona w branży informatycznej ceni dynamikę, kreatywność i zorientowanie na cele. W swojej pracy kieruje się mottem: „Dla każdej, nawet bardzo trudnej sytuacji, zawsze istnieje rozwiązanie – wystarczy wziąć głęboki oddech, przemyśleć dwukrotnie i zacząć działać.”
Prywatnie interesuje się nowymi technologiami, w tym sztuczną inteligencją. W ostatnim czasie testuje do granic możliwości Chat GPT, eksplorujące jego możliwości. Dla relaksu pochłania bez reszty książki, zarówno literaturę piękną jak i reportaże. Często można ją również spotkać na rowerze, desce SUP a także w różnych zakątkach świata.

Bierze udział
w panelach

Jeżeli masz jakieś pytania,
zadzwoń 508-176-916

lub napisz na info@kongreskp.pl

Polityka prywatności

Copyright © 2023. Stowarzyszenie „Postaw na Kraków”