Daniel Wiśniowski

StanowiskoSpecjalista w sektorze bankowym

Od 16 lat związany z Santander Bank Polska S.A a od 11 lat zarządza placówkami bankowymi na terenie Krakowa. Ukończył Uniwersytet Jagieloński na wydziale Ekonomii i Zarządzania oraz studia podyplomowe Executive Master of Business Administration.

W latach 2021 – 2023 był także nauczycielem akademickim na Wyższej Szkole Zarządzania i Bankowości – prowadząc zajęcia z Ekonomii i Ekonomii Menadżerskiej. Od wielu lat zaangażowany społecznie.

W Santander Bank Polska jest koordynatorem grupy pracowniczej „Różnosprawni” działającej na rzecz poprawy jakości pracy pracowników z niepełnosprawnościami. W latach 2011- 2018 członek zarządu Rady i Dzielnicy Prądnik Czerwony. Od 2018 roku członek zarządu Rady i Dzielnicy V Krowodrza.

Od 6 lat Ambasador wolontariatu Fundacji Santander Bank Polska, skutecznie łączący działania biznesowe z działalnością charytatywną. Zrealizował szereg działań wolontaryjnych na rzecz podopiecznych Fundacji Anny Dymnej „ Mimo Wszystko” opiekującej się dorosłymi osobami z niepełnosprawnością inetelektualną. Od 18 lat jest aktywnym wolontariuszem Fundacji Anny Dymnej „Mimo Wszystko”.

Prowadzi szkolenia dla seniorów  z cyberbezpieczeństwa „ Senior samodzielny i aktywny w sieci.

Prywatnie jest pasjonatem podróży, obserwatorem natury, włóczegi z plecakiem i survivalu oraz gry w squasha.

Bierze udział
w panelach

Jeżeli masz jakieś pytania,
zadzwoń 508-176-916

lub napisz na info@kongreskp.pl

Polityka prywatności

Copyright © 2023. Stowarzyszenie „Postaw na Kraków”