Ewa Daros

StanowiskoPrezes Fundacji Edukacji Obywatelskiej OliEdu

Fundacja skupia się w swoich celach statutowych i praktyce, na działalności szkoleniowej oraz społecznej w obszarze: ESG, CSR, ED&I, ochrony zdrowia, ekologii, środowiska naturalnego i przyrody.

Absolwentka Uniwersytetu Jagiellońskiego, Trener/ Assessor, posiadająca status QTS, uprawniający do nauczania w Wielkiej Brytanii. Wykształcenie i doświadczenie w pracy szkoleniowej zdobyła w Londynie i w Cambridge z zakresu dostarczania kwalifikacji NVQ w obszarze: Team Leading, Management, Business Administration, Education. Posiada także międzynarodowe certyfikaty amerykańskie ACI ® dla Trenerów i Negocjatorów.

Ekspert w obszarze zarządzania kwalifikacjami, szkoleń, wprowadzania wiedzy do przedsiębiorstw w zakresie brytyjskiej i europejskiej ramy kwalifikacyjnej oraz uniwersalnych światowych poziomów kompetencji.

Jako założycielka DARNET Social Media Marketing & Business Trainings i absolwentka studiów z e-marketingu, od kilku lat wspiera międzynarodowe organizacje i inne fundacje w przygotowaniu projektów, promocji działań w obszarach CSR I ED&I, lifelong – learning oraz ESG. Ekspert w zakresie kreowania wizerunku marki osobistej i firmowej.

Bierze udział
w panelach

Jeżeli masz jakieś pytania,
zadzwoń 508-176-916

lub napisz na info@kongreskp.pl

Polityka prywatności

Copyright © 2023. Stowarzyszenie „Postaw na Kraków”