Armand Podczerwiński

StanowiskoEkonomista, menadżer, przedsiębiorca, deweloper. Ekspert ds. mieszkalnictwa

Menadżer z wieloletnim doświadczeniem w biznesie. Specjalista w opracowywaniu oraz optymalizowaniu strategii i procesów biznesowych. Wykształcenie zdobywał między innymi na Uniwersytecie Ekonomicznym w Krakowie, Wyższej Szkole Handlu i Prawa w Warszawie, Akademii Górniczo-Hutniczej w Krakowie oraz Szkole Głównej Handlowej w Warszawie. Absolwent studiów MBA przy Oxford Brooks University.

Specjalista rynku nieruchomości, w szczególności w zakresie trendów rynkowych oraz sprzedaży, jak i funkcjonowania oraz rozwoju agencji nieruchomości jako biznesu. Z branżą nieruchomości związany od 2005 roku. Licencjonowany pośrednik w obrocie nieruchomościami. Absolwent dwóch programów studiów podyplomowych z zakresu nieruchomości, w tym z zakresu działalności deweloperskiej. W latach 2010-2015 członek zarządu Polskiej Izby Nieruchomości. Inwestor, a także założyciel i prezes ogólnopolskiej sieci agencji nieruchomości INDEPRO. Wraz z zespołem konsultował i przeprowadził liczne inwestycje nieruchomościowe, koordynował transakcje sprzedaży ponad 3000 nieruchomości oraz udzielenie ponad 1000 kredytów hipotecznych.

Prelegent licznych szkoleń, wydarzeń biznesowych i nieruchomościowych. Laureat nagrody „Pióro Business’u” wręczonej przez Prezydenta Miasta Krakowa. Członek Stowarzyszenia Przedsiębiorców Krak-Business oraz Klubu Dewelopera Dewelopuj. Twórca zaawansowanego oprogramowania do kompleksowej obsługi sieci agencji nieruchomości. Autor licznych procedur, standardów jakościowych, modeli i procesów biznesowych, a także szkoleń w ramach których kwalifikacje zdobyło ponad 1000 agentów nieruchomości oraz menadżerów zespołów. Propagator rozwoju świadomości i edukacji biznesowej oraz rzetelności w biznesie.

Bierze udział
w panelach

Jeżeli masz jakieś pytania,
zadzwoń 508-176-916

lub napisz na info@kongreskp.pl

Polityka prywatności

Copyright © 2023. Stowarzyszenie „Postaw na Kraków”